Rapallo Punta Sal
Yorumları Rapallo Punta Sal
En yakın oteller
Hotel Smiling Crab Otel
Calle Villa de Punta Sal - Lote 5A-A, Mz. 3, Balneario de Punta Sal Grande Km.1187, TUM01 Canoas de Punta Sal, Peru, Punta Sal, TUM01
Kuralları Rapallo Punta Sal
-
Giriş:
14:00 - 16:00 arasında
-
Çıkış:
11:00 - 12:00 arasında
-
Bu tesiste kadın veya erkeklerin bekarlığa veda eğlencelerine veya benzer partilere izin verilmez.
Çocuk koşulları: Her yaştan çocuk konaklayabilir. Doğru fiyatları ve doluluk bilgilerini görmek için lütfen grubunuzdaki çocuk sayısını ve bunların yaşlarını aramanıza ekleyin.
Check-in için minimum yaş sınırı yok
Evcil hayvan giremez.
Partilere/etkinliklere izin verilmez.
Rapallo Punta Sal haritada
Sıkça Sorulan Sorular
Rapallo Punta Sal yakınında hangi popüler turistik yerler bulunmaktadır?
Rapallo Punta Sal en yakın turistik yerler: Punta Sal Beach (2.4 km), Mancora Beach (14 km), Campeones del 36 Stadium (106 km),
Giriş ve çıkış saatleri nedir?
Rapallo Punta Sal giriş saati 14:00 - 16:00 arasında, çıkış saati 11:00 - 12:00 arasında.
Rapallo Punta Sal nasıl gidilir?
Rapallo Punta Sal, Talara Airport konumuna 72 km mesafededir.





















