Oke rinjani
Yorumları Oke rinjani
En yakın oteller
Bukit Senaru Homestay Misafirhane Bayan ucuz oteller, Lombok otel rezervasyon
Jalan Pariwisata Senaru, Bayan, North, Senaru, 83354
Oke rinjani haritada
Sıkça Sorulan Sorular
Oke rinjani yakınında hangi popüler turistik yerler bulunmaktadır?
Oke rinjani en yakın turistik yerler: Tiu Kelep Waterfall (1.2 km), Sindang Gila Waterfall (2 km), Umar Maya Waterfall (6 km), Telaga Madu Waterfall (6 km), Penimbungan Rinjani Waterfall (9 km), Tiu Teja Waterfall (14 km), Mount Rinjani (15 km)
Oke rinjani nasıl gidilir?
Oke rinjani, Selaparang Airport konumuna 47 km mesafededir.
Dünya genelinde otel arayın ve karşılaştırın
Yakındaki Gezilecek Yerler Oke rinjani
Tiu Kelep Waterfall 1.2 km
Umar Maya Waterfall 6 km
Tiu Teja Waterfall 14 km
Mount Rinjani 15 km
Tiu Pupus Waterfall 23 km
Tiu Gangga Waterfall 23 km
Tetebatu Monkey Forest 24 km
Jeruk Manis Waterfall 27 km
En Yakın Havalimanları
Selaparang Airport 47 km





















